Search found 61 matches

by darkie
Tue Jan 04, 2011 6:56 pm
Forum: General Talk
Topic: Happy New Year
Replies: 22
Views: 17511

Re: Happy New Year

ja ook van deze kant de beste wensen
by darkie
Fri Dec 24, 2010 7:02 pm
Forum: General Talk
Topic: 2011
Replies: 9
Views: 9980

Re: 2011

ja hier wens ik ook iedereen goede kerstdagen en alvast een voorspoedig 2011
by darkie
Tue Apr 27, 2010 10:32 pm
Forum: Recruitment
Topic: Thunderfoot wants to join DE
Replies: 44
Views: 16580

Re: Thunderfoot wants to join DE

welcome back

als ik zo begin te denken ben je nog minder weg geweest als ik zelf
by darkie
Mon Mar 08, 2010 7:59 pm
Forum: Bans
Topic: weer een ban...
Replies: 8
Views: 5414

Re: weer een ban...

[quote="Paljas";p="20911"]I'm with Eddie.[/quote]


me to
by darkie
Mon Feb 22, 2010 3:26 pm
Forum: General Talk
Topic: houdoe
Replies: 13
Views: 3281

Re: houdoe

dat is kort
by darkie
Sat Feb 20, 2010 9:54 am
Forum: General Talk
Topic: Nu wel weg..
Replies: 16
Views: 9501

Re: Nu wel weg..

ga je goed thunder
by darkie
Thu Feb 04, 2010 6:29 pm
Forum: General Talk
Topic: Weet het niet meer..
Replies: 10
Views: 2222

Re: Weet het niet meer..

zie je wel weer

veel succes daar
by darkie
Sat Jan 16, 2010 11:57 am
Forum: General Talk
Topic: goin to rehab.
Replies: 58
Views: 9932

Re: goin to rehab.

nou wiky ik hoop dat je hier over een poosje goed uitkomt

veel sterkte
by darkie
Thu Oct 15, 2009 10:23 am
Forum: Recruitment
Topic: May I get back? :-SS
Replies: 19
Views: 8744

Re: May I get back? :-SS

Wb in het nest m8
by darkie
Fri May 15, 2009 3:00 am
Forum: Bans
Topic: Blacklist..
Replies: 21
Views: 10571

Re: Blacklist..

lol
by darkie
Fri May 15, 2009 2:55 am
Forum: General Talk
Topic: Ik ga ook uit DE
Replies: 25
Views: 4133

Re: Ik ga ook uit DE

nou veel plezier dan maar met je pensioen geniet ervan nu het nog kan
by darkie
Fri May 15, 2009 2:51 am
Forum: General Talk
Topic: sweet goodbyes!
Replies: 15
Views: 3111

Re: sweet goodbyes!

ja het ga je goed ouwe
by darkie
Fri May 08, 2009 9:39 pm
Forum: Jokes!
Topic: If browsers were women
Replies: 4
Views: 1491

Re: If browsers were women

lol
by darkie
Tue May 05, 2009 3:50 am
Forum: General Talk
Topic: minder vaak online
Replies: 4
Views: 1251

Re: minder vaak online

have fun with it razer
by darkie
Sat May 02, 2009 2:54 pm
Forum: Bans
Topic: Simsalas gebanned
Replies: 16
Views: 9853

Re: Simsalas gebanned

yes we now %-(